notatki kobiety ekstrawertycznej z bogatą mimiką, która zdradza ją na każdym kroku!
Blog > Komentarze do wpisu

"Mamo, kup mi majtki!"

Już wiem skąd wzięło się powiedzenie "Kajtek bez majtek"!

Otóż dla facetów momentem granicznym między młodością a dorosłością jest chwila, w której zaczynają się zastanawiać, gdzie kupuje się majtki!

Matriarchat "po polsku" sprawia, że mniej-więcej do osiemnastego roku życia mężczyźni w naszym kraju nie mają potrzeby zastanawiania się nad tym (palącym ich chwilę później) problemem. Matki dostarczają im brand-new-panties mniej więcej do momentu, w którym opuszczają oni gniazdo rodzinne. 

Niedługo później nastąpi ten - jakże szokujący moment, w którym młodzi, teoretycznie samodzielni już faceci doznają iluminacji pt.:

"Nie ma mamy -> do gwiazdki/imienin/Dnia Dziecka jeszcze 2/4/8 miesiecy -> muszę SAM IŚĆ DO SKLEPU I KUPIĆ SOBIE MAJTKI!!!".

http://www.youtube.com/watch?v=9d9eydCfTdw

Trauma tego momentu jest niemal nie do opisania, ale warto wspomnieć, że zszokowani młodzieńcy zafrasowani tym, ze muszą sami kupić sobie gacie/majciochy/majty, zapominają o tym, że - dzięki Bogu od jakiegoś 1990 roku - mamy w tym kraju sklepy samoobsługowe/GALERIE HANDLOWE, w których nie trzeba prosić ekspedientek, żeby podały nam gacie/majciochy/majty. Wystarczy wziąć wybrane gacie/majciochy... itd i zwyczajnie (co w tym przypadku oznacza: kapelusz z dużym rondem, okulary słoneczne oraz - najlepiej - pelerynę) podejść do kasy i zapłacić (koniecznie gotówką, żeby po tej transakcji ślad nigdzie nie został!)

Znam przypadki, w których kupowanie nie-tak-już-młodemu mężczyźnie majtek przez matkę wcale nie kończy się w momencie wyprowadzki ukochanego synka, a przerośnięty nastolatek potrafi jeszcze wyrazić niezadowolenie z powodu obecności żaby na zielonych bokserkach... Ale to już inny wątek ("Mężczyźni a niewdzięczność").

Ciekawe czyja to wina: matek czy synów? :) (to chyba pytanie jak: "Co było pierwsze: jajko czy kura?") :P  

Terma Z Białki Tatrzańskiej chyba czytała ten wpis (albo czytała mi w myślach) i wywęszyła target: "Sylwester w gaciach lub bez – uwaga Tatry patrzą!" :D

poniedziałek, 22 października 2012, wolfmeout
Think before you act!

Polecane wpisy

 • Pół roku bez pisania!

  Sama nie wiem, jak to przeżyłam! To znaczy wiem, że nie miałam na poisanie nastroju, bo smutek po stracie kogoś bliskiego dopada z opóźnieniem. Nie od rau zysku

 • #korpo zjadło mi przyjaciółkę i...

  Miałam i nie mam. Same straty w ludziach w tym roku! Na dodatek odkąd zostałam żoną, przez cały czas coś próbuje mnie unicestwić. Ostatnio taksówkarz nielegalni

 • Substytut

  Powinno boleć, a nie boli. Takie puste miejsce. Żeby nie myśleć - za pomocą bezsensownych substytutów zapełniam je każdego dnia. Przedmiotami, tematami, ludźmi.

 • Witam was wszystkich

                            &nbs

 • rewolucje

  "...mamy do czynienia z niebywale charyzmatyczną, superpewną siebie, silną babą w konfrontacji z całym pokoleniem słabych mężczyzn. Mężczyzn wychowanych przez k

Komentarze
2012/10/24 16:32:34
To by w zasadzie tłumaczyło, czemu mężczyźni się żenią...
-
2012/10/24 23:22:47
no nie? :)
Magda co z dachu spadła

Wypromuj również swoją stronę