notatki kobiety ekstrawertycznej z bogatą mimiką, która zdradza ją na każdym kroku!
Blog > Komentarze do wpisu

Jak się nie opitalać?

No dziewczynki, wstajemy! Prawa nożka w lewo, lewa nóżka - na podłogę i SIUP! Dupka do góry! Oto poranny fitness, którego oczekujemy! Zbyt wymyślne ćwiczenia - całkowcie zniechęcają, trochę empatii, fitnessowcy!

Potem w pracy - ktoś powinien nas motywować, na Boga. Takie pracowanie - nic naturalnego dla człowieka. Pozycja siedząca - też nie jest naturalna. Już leżąca jest bardziej ludzka. Nauka? Im jestem starsza, tym bardziej nauka wydaje mi się naturalna, ale kiedy miałam 16 lat jakże altruistycznie uważałam, że naturalne jest tylko "ludzka chęć komunikowania się z drugim człowiekiem" (czytaj: smsowanie, gadu-gadu).

Do czego jeszcze można mnie zmotywować? Do załatwiania spraw w urzędach. Kiedyś były dziekanaty i superuprzejme uśmiechnięte niewiasty, które w nich pracują, teraz są poczty, banki... Chociaż hola! W zeszłym tygodniu spotkałam sympatyczną pracownicę poczty (należy jej się medal za serdeczność i cierpliwość!). Mimo wszystko - śmierć i podatki! Tak mi się kojarzą formalności, wyłącznie!

Wbrew pozorom zmobilizować trzeba się też do spania - i to jest jeszcze trudniejsze niż poranne wstawanie, rili! Jeśli ktoś powie mi jak bez marudzenia położyć się spać przed pierwszą - ozłocę go (niczym Midas:P)

Zmobilizować mnie można też do pisania, rzecz jasna. Chociaż, dla dobra ludzkości może lepiej by było... ;)

czwartek, 26 marca 2015, wolfmeout
Think before you act!

Polecane wpisy

  • Pół roku bez pisania!

    Sama nie wiem, jak to przeżyłam! To znaczy wiem, że nie miałam na poisanie nastroju, bo smutek po stracie kogoś bliskiego dopada z opóźnieniem. Nie od rau zysku

  • #korpo zjadło mi przyjaciółkę i...

    Miałam i nie mam. Same straty w ludziach w tym roku! Na dodatek odkąd zostałam żoną, przez cały czas coś próbuje mnie unicestwić. Ostatnio taksówkarz nielegalni

  • Substytut

    Powinno boleć, a nie boli. Takie puste miejsce. Żeby nie myśleć - za pomocą bezsensownych substytutów zapełniam je każdego dnia. Przedmiotami, tematami, ludźmi.

Magda co z dachu spadła

Wypromuj również swoją stronę