notatki kobiety ekstrawertycznej z bogatą mimiką, która zdradza ją na każdym kroku!
Blog > Komentarze do wpisu

Wear both shoes!

Wear both shoes - taka sentencja mnie ostatnio urzekła. Przeczytałam ją u https://twitter.com/maignanwilkins w tekście o inteligencji emocjonalnej. Żeby zrozumieć drugiego człowieka, warto spojrzeć na sprawy jego oczami. Nawet jeśli są aż tak inne od Twoich:

To działa! :) Tak samo jak wciskanie PAUSE BUTTON (Mega radzi: Press the pause button). Tego pierwszego już się w dużym stopniu nauczyłam. Tego drugiego - ciągle nie mogę opanować. I nadal bywa jak u Alanis Morisette: It's a death row pardon two minutes too late. Bo według najsłynniejszego polskiego myśliciela ulicy XXI wieku To słowa nie bomby cechują rozsądnych. I tym optymistycznym akcentem zaznaczam, że udaję się do swej samotni w celu dalszej pracy nad sobą :) 

Link do tekstu Maignan Wilkin (przypadkowy zbieg okoliczności, że mamy te same inicjały?) ;)
https://hbr.org/2014/12/signs-that-you-lack-emotional-intelligence)

środa, 06 maja 2015, wolfmeout
Think before you act!

Polecane wpisy

  • Pół roku bez pisania!

    Sama nie wiem, jak to przeżyłam! To znaczy wiem, że nie miałam na poisanie nastroju, bo smutek po stracie kogoś bliskiego dopada z opóźnieniem. Nie od rau zysku

  • #korpo zjadło mi przyjaciółkę i...

    Miałam i nie mam. Same straty w ludziach w tym roku! Na dodatek odkąd zostałam żoną, przez cały czas coś próbuje mnie unicestwić. Ostatnio taksówkarz nielegalni

  • Substytut

    Powinno boleć, a nie boli. Takie puste miejsce. Żeby nie myśleć - za pomocą bezsensownych substytutów zapełniam je każdego dnia. Przedmiotami, tematami, ludźmi.

Magda co z dachu spadła

Wypromuj również swoją stronę